Animals

Animals

Детальніше про серію

Серія Animals створена для того, щоб наблизити наших дітей до природи. В ній  поєднано те, без чого наш світ був би нудним, тобто звірі та сучасний мінімалізм, який створює легкість та неповторність. Завдяки мінімалізму малюнків, ці меблі може обрати, як  малеча, так і підлітки. Кольорова гама малюнків актуальною буде як для хлопчиків, так і для дівчаток. Звісно, унікальністю цих меблів є фасади, виконані з МДФ 19мм технологією трафаретного малюнку з фрезерованим контуром. Поверхня фасаду може бути глянцевою, або ж матовою. Бежево-червоний, темно сірий та насичений зеленувато-жовтий – це ті відтінки, які виражають основний акцент малюнків.  У виготовленні використовуються матеріали тільки найвищої якості:

  • корпусна частина-плита ДСП Swisspan by Sorbes класу Е1 товщина 18мм. біла гладка Еліт або дуб Шервуд.
  • Фасадна частина виготовлена з МДФ 19мм.-мальоване.
  • Ударостійка кромка ПВХ, товщиною 2мм.
  • Фурнітура від відомих австрійських та німецьких виробників Blum і Hefele. Для виготовлення ящиків використовуються тандеми, які забезпечують плавне відкривання-закривання шухляд. Завіси: Clip Top blumotion.
  • Малюнок- трафаретний з фрезированим патинуванням.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*