Дитячі шафи

Шафи в дитячу кімнату від компанії DIMI

Дитячі шафи DIMI – це дизайнерські меблі івано-франківської компанії, розроблені спеціально для кімнати дітей та підлітків. Фасад шафи лаконічно вписується в кімнату, а також завжди може стати гармонійним акцентом і цілою історією для дитини. Так, наші дизайнери потурбувалися, щоб кожна серія меблів відображала дитячі смаки та вподобання. У нас ви знайдете шафи з малюнками для дівчаток і хлопців, мрійників і екстремалів, юних музикантів і художників. Ви можете купити шафу в дитячу кімнату, яка задовільнить усі сподівання малого чада.

Також потрібно сказати про технічні характеристики меблів. Дизайнерські дитячі шафи для одягу нашого виробництва виконуються у кількох розмірах, щоб ви змогли припасувати їх до будь-якого планування. Окрім того, гардеробні відділення дуже доволі місткі та ергономічні, отож діти та підлітки вчитимуться тримати порядок у кімнаті та зберігати в чистоті всі свої речі.

Характеристика шафок для дітей та підлітків

Фабрика Dimi попіклувалася про всі технічні та стильові нюанси виготовлення шаф для кімнати дитини і обрали відповідні матеріали для кожного етапу виробництва.

Корпуси меблів виготовляються з ДСП та МДФ хорошої якості (наприклад, компанії Kronospan). Ми довіряємо вибраним виробникам, адже ретельно відбирали матеріали для наших меблів і перевірили всі характеристики на досвіді.

Ми пропонуємо дитячі шафи з глянцевими або матовими фасадами та варіантами кольорової гами. Малюнки виконані за допомогою фразерованого патинування.

Дверки усіх дитячих шафок забезпечені ефектом blumotion (плавне закривання).

Для шаф ми закупляємо перевірену німецьку фурнітуру компанії Hafele та австрійську Blum. Ці виробники пропонують тільки якісні деталі для усіх видів меблів.

Шафа встановлюється на реголюючих ніжках, що дає можливість виставити меблі ідеально.

Яку шафу для одягу купити в дитячу кімнату

Ми пропонуємо шафи та пенали різних розмірів. Тут і компактні шафки для одного чада і місткі гардеробні для кімнати двох дітей. Для прикладу вказані меблі з однієї колекції, проте ви можете перейти в наш каталог і обрати меблі на будь-який смак. Ми регулярно презентуємо нові серії меблів для дітей та підлітків. Тож слідкуйте за нашими оновленнями. Ми неодноразово приємно здивуємо вас.

Шафи шириною 900 мм

Дитячі меблі купити

Шафи шириною 1350 мм (широкі)

Кутові дитячі шафи

Компактні пенали

Широкі пенали

Кутові пенали

Де купити шафи DIMI

Виробництво дитячих меблів DIMI знаходиться в Івано-Франківську. Проте наші шафи та іншу продукцію можна купити у більшості великих міст України: Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці, Києві, Одесі, Миколаєві та ін.

Обирайте меблі на дитячий смак та власний гаманець. Ми надаємо всю необхідну інформацію та комплектацію ліжок. Зв’яжіться з нами зараз і оберіть дизайнерські дитячі меблі, які потурбуються про вашу дитину.