Дитячі тумби

Тумби і комоди в дитячу кімнату від компанії DIMI

«Все найкраще – дітям», – ми знаємо, що ця фраза стає справжнім кредо в житті батьків. Хочеться відкрити малечі найкращі сторони світу, вберегти від невдач, облаштувати навколишній простір якнайкраще. Компанія DIMI може стати помічником у цій справі. Ми допоможемо облаштувати комфортне місце для роботи та розваг вашої дитини, адже пропонуємо стильні, ергономічні і дуже зручні меблі в дитячу кімнату.

Наші дитячі тумбочки (тумби) та комоди розроблені із доступних матеріалів, які не нашкодять організму дитини. Для всіх меблів підібрана якісна фурнітура та найменші елементи. А що ви скажете про дизайн? Наші дизайнери подбали про те, щоб у своїй кімнаті дівчатка та хлопчики мали власний особливий світ і з радістю налаштовувалися на роботу чи відпочинок.

Характеристика тумбочок для дітей та підлітків

Виробник дитячих меблів Dimi попіклувався про всі технічні та естетичні нюанси своєї продукції. Ми ретельно підбирали матеріали для кожного етапу виробництва.

Корпуси меблів виготовляються з ДСП та МДФ кращої якості (наприклад, компанії Kronospan). Це виробники, яким ми справді довіряємо.

Для дитячих комодів та тумб ми створюємо матові або глянцеві фасади та різні кольорові гами.  Ви зі своїм малюком можете самі вибрати найкращий варіант оформлення. Малюнки на фасадах виконані за допомогою фразерованого патинування.

Дверки усіх тумбочок оснащені спеціальними завісами Clip Top blumotion з ефектом плавного закривання.

Для тумб ми закупляємо перевірену німецьку фурнітуру компанії Hafele та австрійську Blum. Це якісні деталі для всіх типів меблів.

Дитячі тумби встановлюються на регулюючих ніжках, що дає можливість виставити меблі ідеально.

Яку тумбу купити в дитячу кімнату

Ми пропонуємо комоди й тумбочки різних розмірів, планування, дизайну. На цій сторінці ми демонструємо лише декілька моделей наших меблів. Значно більше варіантів ви знайдете в каталозі дитячих меблів ДІМІ. Там і компактні приліжові бокси, і місткі гардеробні комоди для кімнати двох дітей. Обирайте дизайн і ескіз на будь-який смак. Ми регулярно презентуємо нові серії меблів для дітей та підлітків. Слідкуйте за нашими оновленнями.

Компактні комоди

Місткі дитячі комоди

Маленькі тумбочки

Просторі дитячі тумби

Тумби з відкритими полицями

Тумби під телевізор

Де купити дитячі меблі DIMI

Ми виготовляємо меблі, в тому числі й дитячі тумби та комоди в Івано-Франківську. Проте нашу продукцію можна купити у більшості великих міст України: Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці, Києві, Одесі, Миколаєві та ін.

Обирайте меблі на дитячий смак та власний гаманець. Ми надаємо всю необхідну інформацію та комплектацію виробів. Зв’яжіться з нами зараз і оберіть дизайнерські дитячі меблі, які потурбуються про вашу дитину.