Фантазія

Фантазія

Детальніше про серію

Меблі для дитячої кімнати “Фантазія” створені як для хлопчиків, так і для дівчаток. В основу дизайну цих дитячих меблів покладені лінії, які поєднуючись та перетинаючись створюють цікаві композиції на фасадах. Малюнок виконаний фрезеруванням та зафарбований патиною чорного кольору. Зверху фасади покриті лаком і можуть бути матовими або глянцевими. Можливість вибору кольорів меблів для дитячої кімнати дає змогу усім елементам гармонійно вписуватися в будь-який інтер’єр та задовольнити побажання найвибагливіших клієнтів. Меблі в дитячу не тільки красиві, але й практичні та функціональні. Наявність великого вибору елементів допоможе створити комфортну та затишну атмосферу  для вашої дитини.  У виготовленні використовуються матеріали тільки найвищої якості:

  • корпусна частина-плита ДСП Swisspan by Sorbes класу Е1 товщина 16мм.
  • Фасадна частина виготовлена з МДФ 19мм.-мальоване.
  • Ударостійка кромка ПВХ.
  • Фурнітура від відомих австрійських та німецьких виробників Blum і Hefele. Для виготовлення ящиків використовуються тандеми, які забезпечують плавне відкривання-закривання шухляд. Завіси: Modul.
  • Малюнок-фрезироване патинування.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*