Гламур

Гламур

Детальніше про серію

Гламур — це серія меблів для справжніх модниць. Сама назва говорить за себе. Яскрава, модна, красива, вона не залишить байдужими юних принцес та їхніх батьків.

Затишне поєднання білого і лавандового кольорів, а також фрезерований квітковий малюнок на фасадах надають меблям особливу елегантність. Фреза зафарбована патиною, яка може бути у двох варіантах: рожевий і лавандовий кольори. Зверху фасади покриті лаком і можуть бути матовими або глянцевими.

В серії також є додаткові декоративні елементи: подушки, валики, м’яка фігурна спинка та чохол для матрацу. Вони не тільки прикрашають, а й збагачують вигляд ліжка, роблять його ще більш комфортним та оригінальним.

  • корпусна частина-плита ДСП Swisspan by Sorbes класу Е1 товщина 16мм.
  • Фасадна частина виготовлена з МДФ 19мм.-мальоване.
  • Ударостійка кромка ПВХ.
  • Фурнітура від відомих австрійських та німецьких виробників Blum і Hefele. Для виготовлення ящиків використовуються тандеми, які забезпечують плавне відкривання-закривання шухляд. Завіси: Modul.
  • Малюнок-фрезироване патинування.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*