Коледж

Коледж

Дана колекція знята з виробництва.

Розпродуємо залишки.

Обовязково по наявності уточняти у менеджера.

Детальніше про серію

«Коледж» — нова сучасна серія меблів для юнаків та дівчат. Просто, зручно, красиво, комфортно — так можна сказати про дану серію. Цікавий дизайн і добре підібрана колірна гамма меблів роблять кімнату затишною, створюють спокійну атмосферу. Неординарне рішення практичної стіл-тумби, яка є функціональною і виглядає стильно. Вона виконує роль журнального столика, а також містить достатню кількість ніш для розміщення різних предметів. Цікаво виглядає ліжко з м’якою спинкою із шкірзамінника і ящиком всередині. Дно ліжка піднімається за допомогою газових підйомних механізмів з амортизаторами. Верх і основа корпусу меблів виконані з ДСП товщиною 22мм, що додає об’єм і «твоє житло» виглядає багато і елегантно. Всі меблі виконані на квадратних ніжках — «лапках», що надає інтер’єру будь-якої кімнати свою родзинку.

У виготовленні використовуються матеріали тільки найвищої якості:

  • корпусна частина-плита ДСП Swisspan by Sorbes класу Е1 товщина 16мм.
  • Фасадна частина виготовлена з МДФ 19мм.-мальоване. або ДСП 16мм-мальоване.
  • Ударостійка кромка ПВХ.
  • Фурнітура від відомих австрійських та німецьких виробників Blum і Hefele. Для виготовлення ящиків використовуються тандеми, які забезпечують плавне відкривання-закривання шухляд. Завіси: Modul.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*