Лондон

Лондон

Детальніше про серію

Вибір меблів для підлітків завжди дуже відповідальний і нелегкий момент. Якщо дитячу ви підбирали в основному на свій смак, то підліткові меблі — вже ваша доросла дитина. І вам, як батькам, доведеться погодитися з її смаком та вибором. Моделі Лондон і Париж — це один з тих небагатьох варіантів, в якому прекрасно поєднуються як естетичні, так і ергономічні властивості меблів. Виготовлені в світлих кремових тонах з контрастним фрезерованим малюнком, меблі виглядають стильно, елегантно, «по-європейськи». Фасад покритий лаком може бути в двох варіантах: глянцевим і матовим. Колір зображенню дає патина, якою покрита фреза. Великий вибір елементів, їх функціональність і конструктивність — це переваги які дають можливість проектувати дитячу кімнату в різних варіантах і облаштовувати по своєму смаку і потребам дітей.

У виготовленні використовуються матеріали тільки найвищої якості:

  • корпусна частина-плита ДСП Swisspan by Sorbes класу Е1 товщина 16мм.
  • Фасадна частина виготовлена з МДФ 19мм.-мальоване.
  • Ударостійка кромка ПВХ.
  • Фурнітура від відомих австрійських та німецьких виробників Blum і Hefele. Для виготовлення ящиків використовуються тандеми, які забезпечують плавне відкривання-закривання шухляд. Завіси: Modul.
  • Малюнок-фрезироване патинування.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*