Дитячі стінки

Дизайнерські модульні меблі в дитячу кімнату

Дитяча кімната – це особистий простір наших дітей, а отже у таких приміщеннях має панувати їхня атмосфера. Фізичний і психологічний комфорт сприяє кращому навчанню школярів, гарному самопочуттю, здоровому відпочинку. Ми працюємо над тим, щоб наші меблі максимально відповідали дитячим вподобанням, були зручними, ергономічними і стильними.

Ми розробляємо модульні дитячі меблі, які облаштують кімнату школяра чи підлітка з нуля. Стінки в дитячу кімнату складаються з різних комбінацій меблів. У комплекти входить модуль, сходи, ліжко, шафи та тумби за вибором. Це дозволяє створити робочу/навчальну та відпочинкову/спальну зони у приміщенні. Якщо ви вирішите купити дитячу стінку для підлітка, то значно зекономите час на облаштування кімнати. Наші колекції включають все необхідне для вашого чада.

Характеристика стінок для дітей та підлітків

Виробники меблів Dimi дбають про всі нюанси виробів у дитячу кімнату. Ми ретельно підбираємо матеріали для корпусів меблів та всіх навіть найдрібніших елементів.

Ми виготовляємо наші меблі з якісних ДСП та МДФ (наприклад, компанії Kronospan). Ми обираємо провідні компанії європейського ринку.

Ви можете купити стінки з матовим або глянцевим фасадом та бажаною кольоровою гамою. Малюнки на фасадах виконані за допомогою фразерованого патинування.

Дверки та шуфляди меблів оснащені спеціальними завісами Clip Top blumotion з ефектом плавного закривання.

Ми закупляємо перевірену німецьку фурнітуру компанії Hafele та австрійську Blum. Це якісні деталі для всіх типів меблів.

Дитячі стінки (діжка, шафи, тумби) встановлюються на регулюючих ніжках, що дає можливість виставити меблі ідеально.

Який модуль купити в дитячу кімнату

Ви можете купити комплекти дизайнерських дитячих меблів або ж замовити окремі елементи. На цій сторінці ми показуємо лише деякі наші модулі для кімнати підлітка, проте у каталозі дитячих меблів DIMI є значно більший вибір оформлення модульних меблів і стінок. У нас ви знайдете меблі для дівчаток та у спальню хлопчиків. Не пропустіть оновлення, дизайнери вже працюють над новою унікальною серією виробів.

Де купити дитячі стінки DIMI

Ми виготовляємо дитячі модульні меблі в Івано-Франківську. Проте нашу продукцію можна купити у більшості великих міст України: Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці, Києві, Одесі, Миколаєві та ін.

Обирайте меблі на дитячий смак та власний гаманець. Ми надаємо всю необхідну інформацію та комплектацію виробів. Зв’яжіться з нами зараз і оберіть дизайнерські дитячі меблі, які потурбуються про вашу дитину.