Дитячі ліжка

Ліжка в дитячу кімнату від компанії DIMI

Кому, як не батькам знати, як швидко ростуть діти. Не вспіваєш оглянутися, як чадо йде в школу, формує власні уподобання та стиль, вчиться створювати прекрасне по-своєму. Саме в цей період дуже важливо організувати дитині особистий простір, привчити до порядку та самоорганізації. Ось чому так важливо облаштувати дитячу кімнату не під власний смак, а для максимального комфорту малечі – фізичного та психологічного.

Компанія Dimi спрямована на створення особливого світу у кожній кімнаті дитини та підлітка. Ми створюємо зручні та стильні ліжка для дітей, дбаємо про їхню безпеку та комфорт.

Характеристика ліжок для дітей та підлітків

Ми врахували всі нюанси виготовлення ліжка для дитини і обрали відповідні матеріали для кожного етапу виробництва.

Корпуси меблів виготовляються з ДСП Swisspan. Матеріал володіє високою міцністю зчеплення, стійкістю до високих температур і впливу побутової техніки, еластичністю та довговічністю.

Каркас ліжка має металеві ламелі. Це забезпечує комфорт дитини та гігієнічність зберігання матрацу.

Модуль ліжка в дитячу та підліткову кімнату розміщується на регулюючих ніжках. Це дає можливість виставити меблі ідеальну, навіть за умови нерівної поверхні.

Для ліжок ми закупляємо перевірену німецьку фурнітуру компанії Hafele. Цей виробник давно став популярним на європейському ринку завдяки якісній продукції та поповненню асортименту.

Є ліжка зі спинкою із миючої тканини Eden Brugge. Вона не боїться плям, легко піддається очищенню, є абсолютно безпечною для дитини та до того ж приємна на дотик.

Яке ліжко купити в дитячу кімнату

Компанія DIMI регулярно презентує нові серії меблів для дітей та підлітків. Кожна із серій має свій неповторний дизайн, колірну гаму, історію. Серед колекцій є ніжні рожеві меблі для модниць, цікаві спортивні малюнки для екстремалів, музичні та аплікаційні сюжети для юних митців…Кожна серія включає ліжка різних розмірів та планувань. Ви можете купити ліжко в дитячу разом з іншими меблями серії або окремо від них.

Ліжка зі спальним місцем 1900х900

Ліжка зі спальним місцем 1900х1200

Ліжечка з боковою панеллю

Ліжка з подовженою спинкою

Двоповерхові ліжка

Дитячі дивани

Де купити ліжка DIMI

Компанія DIMI знаходиться і виготовляє меблі в Івано-Франківську. Проте наші меблі, зокрема дитячі ліжка, давно можна купити у більшості великих міст України: Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці, Києві, Одесі, Миколаєві та ін.

Обирайте меблі на дитячий смак та власний гаманець. Ми надаємо всю необхідну інформацію та комплектацію ліжок. Зв’яжіться з нами зараз і оберіть дизайнерські дитячі меблі, які потурбуються про вашу дитину.