Відгуки

Відгуки

Тетяна

24.04.2019

З великим задоволенням залишаю відгук про ваші меблі і команду в цілому !!!! Ми замовляли дві різні серії, обидві просто повний захват! Спочатку планувала робити дитячі за індивідуальними замовленнями, так як нічого на ринку давно вже не подобається з готових корпусних меблів, але коли випадково натрапила на цього виробника я була в приємному шоці! Все що я шукала, а це дизайн, якість та індивідуальний підхід, я повністю знайшла саме в Dimi.
Фурнітура відмінна, ніякого запаху після складання, якість до деталів, можна сказати європейське !!! Будемо далі доробляти кімнати за допомогою ваших меблів.І окремо хочу відзначити роботу менеджерів і цілої команди, такої уваги і зворотнього зв’язку я давно не зустрічала, спасибі вам за все!!!! Будь ласка, нікуди не дівайтеся з нашого ринку, вам немає рівних !!!!

Лівія

27.03.2019

Замовляла в компанії DIMI дитячі меблі із серії Florence.
Дизайн та якість виробів на вищому рівні. Повний захват від роботи менеджерів та термінів поставки.
Не очікувала, що в Україні є виробники з європейскими підходами до роботи, стильними та практичними моделями, де можна вибрати меблі в дитячу на будь який смак. Дякую за вчасну доставку, якість і приємність в спілкуванні.

Олександра

26.03.2019

Я менеджер салону Homeliness) Від себе особисто, як від головного менеджера по роботі з фабрикою Dimi, можу висловити величезну подяку – менеджери завжди беруть трубку (а це, повірте, не менш важливо -я працюю не з однією фабрикою і не перший рік), на всі питання отримую відповідь одразу, всю інформацію на пошту своєчасно відправляють з попередженнями про зміни в серіях) Дякую також за допомогу з нестандартом- питання вирішилося миттєво) Ми раді співпрацювати з вами)

Марина

19.02.2019

Меблі відмінної якості, ідеально вписалися в інтер’єр кімнати. Особливу увагу заслуговують якість і оперативність роботи монтажників. Все на дуже гідному рівні. Видно, що хлопці знають свою справу. Найголовніше, що дитині все дуже сподобалося.

Юлія

22.01.2019

Дуже задоволені меблями, які замовили в цій компанії. Все приїхало в терміни, висока якість, дизайн незрівнянний.

Оля

22.10.2018

Для донечки  вирішили зробити подарунок до дня народження і замовили меблі в її кімнату. Спасибі фабриці “DIMI” за оперативне виконання нашого замовлення, дитина залишилася в повному захваті! Замовляли комплект для спальні з серії “Троянда” в ніжно-бузковому кольорі, готові меблі нічим не відрізнялися від каталожних фото, всі стики, фурнітура та механізми в робочому стані і відмінної якості. Окреме спасибі за допомогу в створенні проекту дизайнерам компанії)

Анна

04.10.2018

Добрий день. Замовляла у Вас дитячу. Незвичайний дизайн і дуже порадувала якість меблів. Єдиний мінус в Origami не можна замовити шафу для одягу меншого розміру. А так все супер.

Оксана

14.09.2018

Все супер, всім задоволені! Замовлення виконанно в терміни зазначені при оформленні замовлення. Хороша якість та обслуговування.

Xelena Mitrofanova

27.06.2017

Хочу подякувати команді «Фабрика дитячих меблів DIMI» за щастя для моєї донечки. У Січні 2018 року замовили меблі до дитячої кімнати. Згідно терміну вказаного в договорі нам їх привезли і встановили. Дизайн, матеріали і фурнітура все відповідає нашому замовленню і нашому уявленню. Особлива подяка дизайнеру Катерині , за поради ,стриманість і спокій під час оформлення замовлення, так як ми не могли визначитись і часто міняли думку. Прочитала декілька відгуків усі позитивні.
Успіхів Вам, побільше вдячних клієнтів.


Залиште відгук